חדרים יוקרתיים לפי שעה בנהריה

חדרים יוקרתיים לפי שעה בנהריה בתחילת שנת 1934, קנה המהנדס יוסף לוי חלקה בת אלפיים וארבע מאות דונם ממשפחת טואני מביירות. החלקה, צפונית לעכו, יועדה לבניית ישוב עברי על טוהרת היוזמה הפרטית לחלוטין. האגרונום ד"ר זליג סוסקין והמהנדס שמעון רייך חברו ליוסף לוי ביוזמתו להקמת היישוב.

 

ד"ר שיפרין, מהנדס עיריית חיפה, הציע לעיין לישוב החדש בשם נהריה, על שם נהר הגעתון אשר חוצה אותה. בשנת 1935 הוגשה בקשה לממשל המנדטורי לאשר רשמית את הקמת היישוב ולהכיר בשמו. משנענתה הבקשה, הוקמה החברה נהריה משקים זעירים בע"מ, אשר שמה לה למטרה לגייס כספים לרכישת קרקעות נוספות. החברה התחייבה למכור שטחים שרכשה למתיישבים החדשים ולדאוג לאספקת מים. בשנת 1935 נוסדה נהריה והחלה ההתיישבות היהודית במקום.

 

שתי המשפחות הראשונות אשר הקימו משקים היו משפחות פאוקר ודוייטש – דיין. מידע על אודות חדרים יוקרתיים לפי שעות בנהריה – חדרים לפי שעות בנהריה מציעים לכם את כל מה שדרוש עבור חופשה מהנה וקצרה בת מספר שעות בלבד. חדרים של כמה שעות יכולים להיות מבקתת אבן, חדרי נופש כפריים, מערות, סוויטות או חדרי אירוח סטנדרטיים לגמרי. יש הרבה מטיילים אשר מגיעים לטייל באזור בהם נמצאים מלונות לפי שעות בנהריה, והם מתארחים בהם במהלך הטיול שלהם.

 

יש כאלה אשר מטיילים ששוכרים את החדרי נופש מבעוד מועד ויש כאלה שנתקלים בפרסום של החדרים בנהרייה במהלך הטיול שלהם ואז באופן ספונטאני הם שוכרים את הנקודה. משלמים ונהנים מצימר מענג ומומלץ. יש הרבה אנשי רוח וכן סופרים, אשר שוכרים חדרי אירוח לפי שעות בנהריה, ובחדרים אלו הם מצליחים להירגע, כנראה גם בשל הנוף הפסטורלי, הם מצליחים לקבל את המוזה שלהם, מקבלים השראה, בשאיפה להוציא את הרב מכר הבא שלהם. חדרים לפי שעות בנהריה יציעו לכם להשתמש בבריכה הפרטית אשר בגינה היפה שלהם, בנוסף ביכולתכם למנגל להנאתכם בגינה היפה שליד החדר אירוח.

 

בחדרים עצמם תמצאו מיטה רחבה באופן מיוחד ועליה סדינים מסטן נקיים ולבנים, מטבחון עשיר, טלוויזיה מאוד גדולה, חדר אירוח רחצה ומגבות ואמבט זרמים זוגי רומנטי וחמים. חדרים לפי שעות בנהריה מתאימים גם לזוגות החשים חיבה אחד לשני אשר מגיעים לבילוי תקופה איכותי ורומנטי, כדי לחגוג את השייכות ביניהם.

שם הצימר \ חדר \וילה : בוסתן הזית | איזור : גליל מערבי | ישוב : נהריה
החל מ: 200 ₪
טלפון :

052-9708763

שם הצימר \ חדר \וילה : בוסתן הזית | איזור : גליל מערבי | ישוב : נהריה
החל מ: 200 ₪
טלפון :

052-9708763