חדרים בנהריה

חדרים בנהריה  או במרכז – מה עדיף? במהלך עשר השנים האחרונות, חדרי נופש הפכו למרכזי הארחה, השהות, הלינה, הבילוי והפינוק המועדפים ביותר על פני ישראלים. בהתאם, ברחבי ארץ ישראל פועלים אינספור חדרי נופש, ביניהם חדרים במרכז, בדרום ישראל ובצפון (ובעיקר בערים 'צפוניות' וייחודיות ביותר כמו נהריה ועכו).

צימרים בצפון

היצע עצום זה גורם לרבים לשאול את השאלה הבאה: חדרים בנהריה ועכו או במרכז – מה עדיף? צימרים בנהריה מול חדרי נופש במרכז מבחינת מיקום צימרים במרכז המדינה אהובים ומבוקשים ביותר כתוצאה מן המיקום ה'צנטרלי' שלהם, בטח כאשר מדובר בערים מלהיבות כמו תל אביב, הוד השרון ועוד. לעומתם, חדרי נופש בנהריה אמנם רחוקים קצת מן המרכז, אבל עדיין, נמצאים בלב ליבן של ערים ייחודיות, יפהפיות, מרגשות, בעלות היסטוריה מכובדת ביותר, ומאופיינות באינספור יעדים ואתרים תיירותיים אטרקטיביים ביותר.

 

בנוסף, חדרים בנהריה ועכו מאופיינים במפרט 'צימרי' מומלץ הרבה יותר מן המקבילים שלהם במרכז. צימרים בנהריה  מול חדרי נופש במרכז מבחינת מפרט לרוב, חדרי נופש בנהריה ועכו מאופיינים במפרט ה'צימרי' המומלץ והיוקרתי הבא: נמצאים במיקום רוגע, אינטימי ופסטורלי ביותר בנהריה ועכו / באים לידי ביטוי בדמותם של מבנים מעץ, מאבן, בעלי אדריכלות ועיצוב פנים מסוגים שונים יחסית, 'בעלי' היסטוריה מקומית בעלת אמצעים ועוד / מאובזרים בבריכת שחייה אינטימית, אמבט זרמים משוכלל, רעוש רטובה ויבשה, קמין כפרי ועוד / כוללים בתוכם סוויטה זוגית מפוארת, חדר אירוח רחצה מענג ביותר, טרקלין ומטבח מאובזרים לעילא, נוף עוצר נשימה מחוצה להם ועוד.

 

עם כל הכבוד לצימרים במרכז, אי אפשר להשוות את המפרט הבסיסי וה'ממוצע' שלהם לזה של חדרי נופש בנהריה ועכו. צימרים בנהריה ועכו מול צימרים במרכז מבחינת חוויה צימרים במרכז אמנם ממוקמים ממש 'במרכז', אבל ממש בלב ההמולה והרעש. לעומתם, חדרי נופש בנהריה ועכו נמצאים ממש 'במרכז' הערים האמורות, אבל במובן הטוב של המילה, קרי, ליד כל היעדים העירוניים המפורסמים, האטרקציות התיירותיות, שמורות החורש, מרכזי הבילוי והקניות ועוד.

שם הצימר \ חדר \וילה : טרופי בים נהריה | איזור : גליל מערבי, נהריה | ישוב : נהריה
החל מ: 100 ₪
טלפון :

052-9098239

שם הצימר \ חדר \וילה : טרופי בים נהריה | איזור : גליל מערבי, נהריה | ישוב : נהריה
החל מ: 100 ₪
טלפון :

052-9098239